Tel: +86 152 0161 9036

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

EN
Visas kategorijas

Konusveida zobrats

Sākums>Prece>Konusveida zobrats

Augstas izturības konusveida zobrats ar leģēta tērauda taisniem un spirālveida zobiem lieljaudas transmisijā

Izcelsmes vieta:

Dzjansu province, Ķīna

Brand Name:

JIANGSU WENAN HEAVY INDUSTRY CO., LTD.

Modelis:

G-4

  • Apraksts
  • specifikācija
  • Aplikācijas
  • Konkurences priekšrocības
  • izmeklēšana
Apraksts

Ātrā informācija:
1. Taisni zobi konusveida zobrats / spirālveida zobi konusveida zobrats / izliekti zobi konusveida zobrats / taisna zoba zobrats / spirālveida zobu konusveida pārnesums / izliekts zobs

2. Izmanto transmisijas sistēmā kā pārnesumkārbu, ātruma reduktoru utt.

3. Ātruma attiecība: 1 ~ 80

Minimālā pasūtījuma daudzums:

1

Cena:

Atkarīgs no specifikācijām

Iepakojums Detaļas:

izturīgs pret skrāpējumiem, izturīgs pret rūsu, mitrumizturīgs vai pēc pieprasījuma

Piegādes laiks:

Atkarīgs no galamērķa valsts

Supply spējas:

bagātīgs

Konusveida zobrati tiek izmantoti transmisijai starp krustojošajām vārpstām. Salīdzinot ar cilindriskiem pārnesumiem, tas var mainīt transmisijas virzienu. Tipiski pielietojumi ietver piedziņas asi automobiļu, traktoru un ogļu ieguves mašīnās.

Taisnu un spirālveida zobu konusveida zobratu projektēšana, ražošana un uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša. Bet tie ir trokšņaini un tiek izmantoti zema ātruma pārraidei (<5 m/s). Tiešo zobu konusveida pārnesumu pārraides jauda var sasniegt 400 kW, bet perifērijas ātrums - virs 5 m/s. Spirālveida konusveida pārnesumu pārnesums darbojas vienmērīgi, un pārnesumu nestspēja ir salīdzinoši augstāka nekā taisnu zobu konusveida pārnesums. Tomēr spirālveida zobu konusveida zobratus ir grūti izgatavot. Tādējādi to pielietojums ir diezgan ierobežots.

Izliektajiem konusveida zobratiem ir raksturīga vienmērīga transmisija, zems trokšņa līmenis un kravnesība. Tos plaši izmanto ātrgaitas un lieljaudas apstākļos. Spirālveida zobi ir tipisks izliektu konusveida zobu veids. Līknes zobu konusa pārneses jauda var sasniegt 4000 kW, un apļa ātrums var sasniegt vairāk nekā 40 m/s.

specifikācija

materiāls

Augstas izturības leģētais tērauds, piem. 18Cr2Ni4W, 20Cr2Ni4A, 17CrNiMo6, 18CrNiMo7-6, 20CrMnTi, 40CrNiMo, 30CrMnSi, 27SiMn, 35CrMo, 42CrMo, 40Cr utt.

Ātruma attiecība

1 ~ 80

Modulis (mm)

1 ~ 20

Piķa diametrs (mm)

10 ~ 400

Zobu apdare

Standarta, augsta precizitāte

Zobu tips

Taisni zobi, spirālveida zobi

Pieļaujamais griezes moments (Nm)

0 ~ 2200

Aplikācijas

Starp dažādiem mehāniskās transmisijas veidiem spirālveida konusveida pārnesumu efektivitāte ir visaugstākā, kam ir lielas ekonomiskas priekšrocības dažādām transmisijām, īpaši lieljaudas un lieljaudas transmisijām. Viena un tā paša griezes momenta pārnešanai nepieciešamā telpa ir vismazākā, mazāka nekā siksnas vai ķēdes transmisija. Turklāt spirālveida konusveida pārnesumu pārnesumu attiecība ir pastāvīgi stabila. Spirālveida konusveida pārnesumi darbojas droši un tiem ir ilgs kalpošanas laiks.

Spirālveida konusveida pārnesumus plaši izmanto vietējās un ārvalstu naftas atradņu naftas ķīmijas mašīnās, darbgaldos, apstrādes iekārtās, inženiertehnikā, metalurģijas iekārtās, tērauda velmēšanas mašīnās, kalnrūpniecības mašīnās, ogļu ieguves mašīnās, tekstilizstrādājumu mašīnās, kuģu būves mašīnās, kosmosā, iekrāvējos, liftos , reduktori, lidmašīnu ražošana un daudzas citas nozares.

Konkurences priekšrocības

- iespēja pielāgot taisnos zobus un spirālveida zobu konusveida pārnesumus no rasējumiem, 3D modeļiem vai vienkāršas daļas.

- iespēja nestandarta taisnu zobu un spirālveida zobu konusveida pārnesumu izgatavošanai.

- ražošanas procesa integritāte, ieskaitot materiāla izvēli, kalšanu, smalku apstrādi, slīpēšanu, termisko apstrādi un virsmas apstrādi utt.

izmeklēšana